IObit Driver Booster 2 Yayınlandı

IObit Driver Booster 2 Yayınlandı

IObit Driver Booster programı bilgisayar bakımından pek hoşlanmayan ve herşeyin otomatik olarak gerçekleştirilmesini seven kullanıcılar için hazırlanmış bir otomatik sürücü güncelleme programı olarak bir süredir yayında. Programın devamlı olarak geliştirilmesi ve her defasında yeni özelliklerin eklenmesi sayesinde PC'lerdeki driver yönetiminin de daha kolay hale geldiği bir gerçek. Bu defa karşımıza 2 sürümüyle çıkan program, IObit Driver Booster 2 adını aldı ve bu versiyonda kullanıcıların hoşuna gidecek bazı değişiklikler de mevcut.

Bu sürümde en dikkat çeken değişim, artık oyunlara yönelik olarak bir sürücü veritabanının da programa dahil edilmiş olması. Bu sayede sık sık oyun oynayan ve her zaman en yüksek performansı elde etmesi gereken kullanıcılar bilgisayarlarının en güncel ve oyunlara uygun sürücülerle donatılmasını sağlayabiliyorlar.

Tabii ki hem arayüzdeki yenilemeler hem de performans iyileştirmeleri de unutulmamış. Böylece programın daha akıcı bir şekilde çalışması mümkün hale gelirken kullanıcıların istedikleri ayar ve bölümlere daha kolay erişmeleri sağlanmış.

Bilgisayarınıza kurduktan sonra sistemde bulunan tüm donanımları ve onların sürücülerini tespit eden program, bunun ardından kendi online veritabanında bulunan sürücü kayıtlarını inceliyor ve tarihi geçmiş, artık kullanımdan düşmüş sürücüleri hemen güncelleyerek kullanıcıların işletim sistemleri ve donanımlarına en uygun sürücüleri kullanmalarını sağlıyor.

Türkçe desteğinin de bulunması sayesinde ülkemiz kullanıcılarının işlemler ve ayarlar sırasında herhangi bir zorluk yaşamalarının önüne geçilmiş. Ayrıca Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü de destekleyen IObit Driver Booster 2'nin önümüzdeki Windows 10 sürümlerini de destekleyeceği kesin.

Programı indirmek ve bilgisayarınızda otomatik sürücü güncellemelerinin keyfini çıkarmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Opera 25 yayınlandı!

YORUMLAR