IObit Smart Defrag 4 Yayınlandı

IObit Smart Defrag  4 Yayınlandı

IObit firmasının kullanıcılara sunmuş olduğu disk birleştirme programı Smart Defrag'in yeni versiyonu olan Smart Defrag 4 yayınlandı. Bilgisayarınızda bulunan sabit diskleri en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan program bununla birlikte optimizasyon, bilgisayar hızlandırma ve bilgisayar bakımı gibi bir çok ek özellik de sunuyor.

Eskiden oldukça zor olan disk birleştirme işlemleri IObit'in sunduğu kullanımı kolay ve Türkçe arayüze sahip olan Smart Defrag 4 ile artık çok daha kolay. Programın önceki versiyonları da disk birleştirme işlemlerini oldukça rahat yapabilmenizi sağlıyordu. Eğer çok daha önceki dönemlerde disk birleştirme programları kullandıysanız, Smart Defrag'ı kullandıktan sonra aralarındaki farkı görebilirsiniz.

Yeni versiyonuyla birlikte dosyalara daha hızlı erişme, oyun oynayanlar için gerekli dosya optimizasyonları ve hızlı bilgisayar açılması gibi özellikler sunan Smart Defrag 4, aynı zamanda bilgisayarınızın güvenliğini de sağlıyor.

Program temel olarak sabit diskinizdeki dosyaları birleştirip gerekli ayarları yaparak bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve yüksek performans sergilemesini sağlıyor. Disk birleştirme adı altında geçen bu işlemler sayesinde, sabit diskinizde bulunan gereksiz dosyalarda siliniyor. Böylece daha fazla depolama alanı sahibi olabiliyorsunuz. Yaptığınız işlemleri detaylı olarak size sunan programın yeni versiyonunu hemen sitemiz üzerinden indirerek, güncel olarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Google Calendar Sonunda iPhone'a Geldi

YORUMLAR