iOS 10.1.1 Güncellemesi Tüm iPhone ve iPad Modelleri İçin Yayınlandı

iOS 10.1.1 Güncellemesi Tüm iPhone ve iPad Modelleri İçin Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta iOS 10.1 güncellemesi ile iPhone 7 Plus kullanıcıları için Portre kamera özelliği beta olarak sunulmuş, bazı sorunlar giderilmişti. Aradan fazla geçmedi ki Apple, iOS 10.1.1 güncellemesini tüm modeller için indirmeye açtı.

Şimdiye kadarki en büyük iOS sürümü olarak tanıtılan iOS 10’un üçüncü güncellemesi iOS 10.1.1, tüm iPhone ve iPad modelleri için indirilmeye açıldı. Ufak boyutlu güncellemenin detaylarına baktığımızda sağlık verilerinin bazı kullanıcılar tarafından görüntülenememesine neden olan bir sorunun yanı sıra genel olarak yaşanan sorunların giderildiğine dair bir iletiyle karşılaşıyoruz.

iOS 10.1.1 güncellemesi, iOS 10 ile uyumlu tüm iPhone, iPad ve iPod Touch modellerine (Bunu belirtmemizin sebebi önceki güncellemenin iPhone 7 ve 7 Plus kullanıcılarına özel sunulması, cihazdaki hataları gidermeye yönelik olması) OTA ile gönderilmiş durumda. Özellikle Apple Watch kullanıcılarının güncellemeyi almalarını tavsiye ediyoruz.

iOS cihazınızın yazılımını her daim son sürüme yükseltmeniz eski model kullanıyorsanız performanstan biraz ödün verecek olsanız da son güvenlik tehditlerine karşı korumada olacağınızdan ve de internet bağlantısının gitmesi, telefonun çekmemesi gibi sorunlarla karşılaşmamanız açısından önemli.

iOS 10, En Hızlı Büyüyen iOS Sürümü Oldu

YORUMLAR