iOS 10.3.2 Yayınlandı! (İndir)

iOS 10.3.2 Yayınlandı! (İndir)

Apple’ın özellikle son aylarda çok sık güncelleme yayınladığına şahit oluyoruz. Yaklaşık 1 ay önce yayınlanan iOS 10.3.1 güncellemesi sonrasında merakla iOS 10.3.2 güncellemesi bekleniyordu. Özellikle son günlerde yayınlanan betalar yeni sürümün geleceğinin habercisi gibiydi.

iOS 10.3.2 Ne Getiriyor?

iOS 10.3.2 ile bir önceki sürümde yer alan birçok sorunun giderildiği ve güvenlik açıklarının kapatıldığnı söyleyebiliriz. Ayrıca CarPlay ve SiriKit üzerinde yaşanan sorunlar, VPN uygulamalarını kullanırken yaşanan kesintiler için yeni düzenlemeler yapılmış. Performans arttırma ve hata düzeltmelerini içeren bu güncelleme için İlk izlenimlerimiz sürümün cihazda gözle görülür kötü bir fark yaşatmadığı ve sorunsuz çalıştığı yönünde.

Kafalarda yer alan Apple’ın 32 bit işlemcilere desteğini kestiği sorularına da bu güncelleme ile cevap veriliyor, son gelen iOS 10.3.2 güncellemesi 32 bit işlemciler ile uyumlu durumda.

iOS 10.3.2 Nasıl Yüklenir?

Güncellemenizi yapmadan önce cihazınızı mutlaka iTunes ya da iCloud’a yedeklemenizde fayfa var. Güncelleme sonrasında yaşayacağınız sıkıntıların önüne bu yedek ile geçebilirsiniz. iOS 10.3.2 güncellemesini cihazınızın üzerinden Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme menüsü yardımıyla ya da iTunes üzerinden güncellemeler bölümüne giriş yaparak indirme işlemini tamamladıktan sonra yükleyebilirsiniz. Şarj seviyenizin %50 ve üstünde olması gerektiğini de unutmayın.

Şimdiye kadar iOS 10.3 güncellemesini alan bütün iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri iOS 10.3.2 güncellemesini indirebilir.

iOS 10.3.1 Yayınlandı!

iOS 10.3 Neler Getiriyor?

YORUMLAR