iOS 7 Beta Denemek İsteyenler İçin İndirilebilir Durumda

iOS 7 Beta Denemek İsteyenler İçin İndirilebilir Durumda

Apple’ın iPhone ve iPad’ler için hazırladığı yeni işletim sistemi iOS 7 hakkında tüm detayları sizlere aktardık. Sistemdeki yepyeni özelliklerin herkesi büyük bir heyecana ve deneme aşkına sürüklediği aşikar ancak bu yenilikleri denemek isteyenlerin de olabileceğini düşünen Apple tabii ki iOS 7’nin betasını kullanıma sundu ve hem geliştiriciler hem de teknoloji meraklılarını unutmadığını gösterdi.

Yıllık 99 dolar ödeyerek Apple’ın mobil yazılımlarına erken erişim satın alanlar Apple geliştirici portalından iOS 7’nin betasına kolayca ulaşabilir ve indirebilirler. iPhone, iPad ve iPod’un son bir kaç modeli için indirilebilen yeni işletim sistemi maalesef eski cihazları desteklemiyor. Beta sürüm ise maalesef şimdilik iPad için yayınlanmadı, sadece iPhone sahipleri yeni iOS 7 Beta’yı deneyebilecekler.

Tam sürümü sonbahar aylarında dağıtılmaya başlanacak olan iOS 7’nin güncellemesinin arkaplanda gerçekleşmesi ve önceki iOS sürümlerine göre daha hızlı ve kolay olması bekleniyor. iOS 7 Beta’yı indirmek için buraya tıklayarak geliştirici portalına geçiş yapabilirsiniz.

Yeni Mac OS X Mavericks hakkında her şey

YORUMLAR