iOS 8 Beta 4 Yayınlandı

Geçtiğimiz ay tanıtılan iOS 8'in, Beta 4 sürümü geliştiriciler için sunuldu.

iOS 8 Beta 4 Yayınlandı

Apple, geçtiğimiz ay San Francisco’da düzenlenen Geliştiriciler Konferansı’nda, kısa adıyla WWDC’te tanıttığı iOS 8’in 4. Beta sürümü yayınlandı.

iOS 8 Beta 4’ün yayınlanmasıyla birlikte, ilk akla gelen şey yapılan değişiklikler oldu. Yapılan değişiklikler küçük de olsa, bu değişikliklerin büyük bir kısmı güncelleme yapan kullanıcıların dikkatini çekecektir. Göze çarpan ilk değişiklik, duvar kağıdı ayarlarının, Ekran ve Parlaklık ayarlarından ayrılmış olması. Kontrol merkezinde bulunan siyah sınır çizgileri de kaldırılmış. Bunların yanında menüde ayarlar, mesajlar sekmesinin alt kısmına ek depolama seçeneği sunan bir seçenek eklenmiş. Ayrıca, önerilen uygulamalar arasında geçişi açıp kapatmamızı sağlayan bir seçenek ve favori kişiler ve son görüşülen kişiler seçenekleri dikkat çeken ayrıntılar arasında bulunuyor.

Küçük değişiklikler ve dizaynda ince ayrıntılar içeren iOS 8’in yayınlanan bu son beta sürümünde hala birkaç hatanın bulunduğu ve geliştiricilerin bu hatalar üzerinde çalışmaları sürdürdüğü belirtiliyor.

Line Kendini İmha Eden Mesajlar Getirdi

YORUMLAR