iOS 8.4 ile iPhone ve iPad'lere Yeni Müzik Oynatıcı Geliyor

iOS 8.4 ile iPhone ve iPad'lere Yeni Müzik Oynatıcı Geliyor

Apple'ın iPhone ve iPad'ler için sunmuş olduğu iOS 8.3 yeni sürümünün hemen ardından iOS 8.4 Beta ile ilgili haberler internetteki yerini almaya başladı. iOS 8.4'ün Beta sürümü ile ilgili çıkan ilk önemli gelişme ise yeni bir müzik oynatıcının geliyor olması.

Eğer iPhone yada iPad sahibiyseniz ve cihazınızı kullanarak sürekli müzik dinliyorsanız, iOS 8.4 ile birlikte gelecek olan yeni müzik oynatıcı sizin için yararlı olacaktır. Görsel açıdan daha zengin olan ve şık gözüken yeni müzik oynatıcının ilk görselleri aşağıdaki gibidir.

Eğer iPhone yada iPad üzerinde fazla müzik dinlemiyorsanız yada çalsında nasıl çalarsa çalsın diye düşünüyorsanız, iOS 8.4 ile birlikte gelecek olan yeni müzik oynatıcı sizi pek ilgilendirmeyebilir. Fakat benim gibi sürekli müzik dinleyen ve müzik oynatıcılara önem veren, özelliklerini inceleyen ve kişiselleştirilmiş oynatıcılar kullanmayı seviyorsanız, iOS 8.4 ile birlikte daha mutlu olacaksınız.

Yeni müzik oynatıcının öne çıkan ilk özelliği siz farklı müzikler aramaya devam ederken mini oynatıcıda o an şarkınızın çalmaya devam etmesi. Ayrıca yeni müzik oynatıcının iTunes Radio arayüzü de eski versiyonuna göre çok daha şık ve yeni şarkılar keşfetmenizi sağlıyor.

Apple'ın satın aldığı Beats markası ile ilgili bir müzik servisi yada çalışması müzik oynatıcı içerisinde görünmüyor. Fakat ilerleyen günlerde bu gelişmeyi de görebiliriz diye umuyorum.

Müzik severleri ilgilendiren bir iOS gelişmesi olan yeni oynatıcının iOS 8.4 ile geleceğini bilmemize rağmen, iOS 8.4'ün tam olarak ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

GTA 5 PC Çıktı! İşte GTA 5 PC Optimizasyonu Hakkında İlk Bilgiler

YORUMLAR