iOS 9.3.2 Güncellemesi Yüklenebilir!

iOS 9.3.2 Güncellemesi Yüklenebilir!

Apple iOS 9.3.2 güncellemesi dün akşam yayınlandı. Güncelleme ile birlikte ise ufak çaplı da olsa işletim sisteminde pek çok değişiklik yapıldı. Bu güncellemeyi hemen yapabilmeniz mümkün.

iOS cihaz kullanıcıları işletim sistemleri an itibarıyla yükseltebilirler bunun için tek yapılması gereken; Ayarlar > Hakkında > Yazılım Güncelleme üzerinden yazılımı çağırmak. Aslında Mart ayından bu yana geliştiricilerle testler yapan Apple, pek çok beta güncellemesini iOS platformunda yayınlamıştı. iOS 9.3.2 güncellemesinde çok radikal değişiklikler olmadığı ancak pek çok küçük yeniliğin kullanıma sunulduğu bildirildi.

Aslında bu yeni ara güncelleme eski iPhone kullanıcıları oldukça memnun edebilir. Eski model iPhone’lar için bu güncellemeyle birlikte küçük hız iyileştirmeleri yapıldığı açıklandı. Buna ek olarak; artık iOS 9.3.2 ile hem düşük güç modunu hem de Night Shift’i bir arada kullanmamıza da izin veriyor. Bu güncellemenin diğer önemli bir yanı da iPhone SE için ortaya çıkan Bluetooth sorunlarının da tamamen düzeltilmiş olması.

iOS 9.3 Etkinleştirme Hatası Çözümü

iOS 9'un Beğenmediğiniz Özelliklerini Kapatın

YORUMLAR