iOS İçin Evernote Food Uygulaması Güncellendi

iOS İçin Evernote Food Uygulaması Güncellendi

Hafızanızda yer eden en önemli anılarınız ailecek yenilen bir yemekle yahut beraber gidilen bir restoranla yer eder. Evernote Food uygulaması bu anılarınızı aynı zamanda kaydetmenizi sağlıyor. Pişirdiğiniz yemeği fotoğraflar ve notlar eşliğinde kaydedebiliyor, güvenli şekilde saklayabiliyorsunuz.

Bu uygulama, aldığı son güncelleme ile pek çok yeni özellik kazandı. iOS için en son sürüm olan Evernote Food 2.1 uygulamasına buradan ulaşmanız mümkün:

 

Evernote Food uygulamasını kullanan iOS kullanıcıları, yakınlarında bulunan restoranları keşfedebilmekte ve yemek konusundaki deneyimlerini kaydedebilmekte idi. Şimdi tüm bunlara ek olarak, uygulama yardımıyla bulduğunuz bir restoranda rezervasyon yapabileceksiniz. Bunu da uygulama içinde yer alan Open Table’s rezervasyon sistemiyle yapacaksınız. Henüz Türkiye’de uygulanmaya başlanmayan bu kullanım, yakında deneyimimize sunulacak.

Yemek yenilecek yerler hakkında fikirlerinizi yazmanızın yanında, uygulama, web üzerinden çok sayıda tarifi kaydetmenize de olanak sağlıyor. Gelen güncelleme ile Evernote Food bu özelliği bir adım öteye taşımış ve kullanıcıların, beğendikleri tarifleri Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar ve e-posta yoluyla paylaşılmasına olanak tanımış.

Evernote üzerinde kaydettiğiniz notlar da Evernote Food ile senkronize edilebilir durumda. Böylece yazmış olduğunuz tarifler My Cookbook içinde kalacak ve notlarınız karışmayacak.

Bu gibi yeniliklerin hepsine ve daha fazlasına uygulamayı kullandıkça ulaşacaksınız. 

HTC Windows Phone 8S İncelemesi

YORUMLAR