iOS için Google+ Uygulamasının 4.4.0 Sürümü Yayınlandı

iOS için Google+ Uygulamasının 4.4.0 Sürümü Yayınlandı

Google+'nın popülerliği her geçen gün artarken Google sosyal ağın özelliklerini de arttırmayı ve iyileştirmeyi elbette ihmal etmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Google+'nın web sürümü ve Android uygulaması bu yeni özellikler için güncellenmişti ve şimdi de iOS için güncellenerek 4.4.0 sürümüne ulaştı. Bu sürümde bizleri oldukça seveceğimiz özellikler bekliyor diyebilirim.

Google I/O 13'te açıklanan pek çok fotoğraf kalitesi odaklı yeniliğin uygulamaya eklendiğini de görebiliyoruz. Özellikle fotoğrafları Auto Enhance ile daha güzel gösterme, en güzel görünen fotoğraflarımızı görebilme ve kısa animasyonlar ile panoralamalar paylaşma özelliği bunların başında geliyor.

Bir diğer dikkat çekici değişiklik ise Hangouts uygulamasının Google+ içerisinden çıkarılarak ayrı bir uygulama olarak yer alması olarak görünüyor. Hem yazılı hem de görüntülü ve sesli sohbet olanağı sunan Hangouts uygulaması şimdilik en iyilerden birisi olacağının sinyallerini veriyor.

Elbette bazı daha az dikkat çekici yenilikler de var. Bunlar arasında etiket sisteminin entegrasyonu, profili daha detaylı olarak düzenleyebilme, üstü çizili yazıları da görüntüleme, yorumları düzenleyebilme ve paylaşılanların permalinklerini kopyalayabilme gibi kolaylaştırıcı güncellemeler var. Uygulamanızı güncellemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tabletler 2015'te bilgisayarları sollayacaklar

YORUMLAR