iOS Kullanıcıları WhatsApp ile Artık Daha Uzun Videolar Gönderebilecek

iOS Kullanıcıları WhatsApp ile Artık Daha Uzun Videolar Gönderebilecek

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS sürümü bugün itibarıyla güncellendi. Yeni güncellemeyle birlikte uygulama üzerine kullanışlı değişiklikler eklendi ve mesajlaşma uygulaması üzerinde bilinen hatalar da giderildi.

iOS için WhatsApp 2.11.3 sürümüyle birlikte yeni bir video seçici de iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda ve yenilenen video seçici sayesinde kullanıcılar adres defterinde bulunan kişilere daha uzun videolar yollayabilecekler. Aynı zamanda sesli mesaj fonksiyonuda yeni sürümle birlikte geliştirilen özellikler arasında dikkat çekenlerden.

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri sonrasında görünen o ki iOS kullanıcıları için WhatsApp eskisine göre çok daha hızlı açılıyor. 

Yeni güncellemeyle birlikte tanıtılan bir diğer özellikte bas konuş sesli mesajlaşma oldu ama gelin görün ki diğer sürümlere göre çok daha yavaş ve istikrarsız olduğunu söylemek mümkün.

Her ne kadar WhatsApp üzerinde yapılan ödemeyle ilgili tartışmalar devam ediyor ve LINE ve Viber gibi diğer ücretsiz mesajlaşma uygulamaları bu alanda rekabeti arttırıyor olsalar da WhatsApp hala hızlı bir şekilde popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Instagram Adını Kullanan Servislere Savaş Açtı

YORUMLAR