iPad Air 3 ve iPhone 5SE'nin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

iPad Air 3 ve iPhone 5SE'nin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Apple'ın önümüzdeki ay içerisinde çok konuşulacağını düşündüğümüz 3 farklı cihazını tanıtacağı söyleniyor.

Bildiğiniz üzere Apple, kendi üretmiş olduğu cihazlarını yine kendi düzenlediği özel bir etkinlikte tanıtıyor. Dünyadan on binlerce insanın katıldığı bu etkinliğin bir yenisinin Mart ayının ortasında düzenleneceği söyleniyor. Sızıntının kaynağı olan 9to5Mac isimli internet sitesi, Apple'ın yeni etkinliğini 15 Mart'ta düzenleyeceğini duyurmaya başladı bile.

15 Mart'ta düzenlenecek olan etkinlikte, Apple'ın 4 inç ekran boyutuna sahip olan orta seviye telefonu iPhone 5SE tanıtılacak. iPhone 5SE, Apple A8 işlemcisiyle çalışacak ve iPhone 5S'ten iyi iPhone 6'dan daha düşük seviyelerde performans sunacak. iPhone 5SE'nin ise 2199 TL civarında bir fiyata sahip olması bekleniyor.

Apple'ın etkinlikte tanıtacağı diğer önemli cihazı ise iPad Air 3. Dev teknoloji şirketinin yeni tableti 9.7 inç ekran boyutuyla oldukça büyük olacak. Ekranının yanı sıra diğer teknik özellikleri ve donanımıyla birlikte iPad serisinin en performanslı cihazı olacak gibi görünüyor.

15 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek olan etkinliğin son gözde cihazının ise Apple Watch olacağı konuşuluyor. "Apple Watch zaten tanıtılmadı mı", diyebilirsiniz. Elbette tanıtıldı, fakat Apple bu akıllı saatini daha geliştirilmiş bir işletim sistemi ve yenilenmiş tasarımları ile yeniden tanıtacak.

Yukarıda gördüğünüz gibi Apple bu sene dopdolu bir etkinlik hazırladı. Gerçekten biz de sizler gibi etkinliği merakla bekliyoruz.

Bu arada sizce 15 Mart tarihinde Apple bize herhangi bir sürpriz yapacak mı?

iPad Air 3'ün Taslak Çizim Görseli Sızdırıldı

4 inç'lik iPhone 5SE Hakkında Yeni Detaylar

YORUMLAR