iPad Air 3'ün Taslak Çizim Görseli Sızdırıldı

iPad Air 3'ün Taslak Çizim Görseli Sızdırıldı

Apple, normal iPad modellerinden daha hafif ve daha ince olan iPad Air serisine iPad Air 2 modelinden sonra ara vererek iPad Pro adlı bir tablet modelini piyasaya sunmuştu. Ardından firma iPad Air 3 için kolları sıvadı ve artan beklentileri karşılayabilecek bir tablet hazırlamaya başladı.

Sızıntı haberleriyle tanıdığımız nowhereelse.fr sitesinin bugün yayınladığı haberde ise iPad Air 3'e ait olduğu söylenilen bir taslak çizim görseli yer aldı. Taslak çizime bakılırsa, iPad Pro'da gördüğümüz gibi 4 adet hoparlör görüyoruz. Bu da iPad Air 3'ün ses kalitesi konusunda herzamankinden daha da iyi olacağını gösteriyor diyebiliriz. Çünkü Apple, iPad Pro'da kullandığı bu 4'lü yeni hoparlörlerin eski versiyonlara göre yüzde 61 oranında daha kaliteli ses sunduğunu açıklamıştı.

Yine taslak çizimde kameranın altında yer alan bir LED flaşı görüyoruz. Bu da iPad Air 3'ün düşük ışıkta bile iyi fotoğraflar çekebileceğini gösteriyor. Aynı zamanda Apple'ın iPad Air 3'te ekran ve bağlanabilirlik gibi diğer konularda da gelişmiş özellikler sunacağı söyleniyor. Bu yeni tablet modelinin bu yılın ilk yarısında tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR