iPad Air 41 Ülkede Satışa Sunuldu

iPad Air 41 Ülkede Satışa Sunuldu

Apple’ın geçtiğimiz hafta tanıttığı iPad Air, 41 ülkede satışa sunuldu. Şimdiye kadarki en ince ve en hafif iPad modeli iPad Air, bugün itibariyle doğrudan App Store’dan satın alınabiliyor. İşte yeni nesil iPad’e ilk olarak kavuşacak ülkeler.

Gümüş/beyaz ve gri/siyah renk seçenekleri ile gelen iPad Air, dün itibariyle App Store üzerinden satışa sunuldu. Satışa sunulan 41 ülke arasında Türkiye yer almıyor. Apple’ın dün geç saatlerde çevrimiçi olan mağazasında iPad mini ve iPad 2 modelleri satılıyor. Yeni iPad’lerin ne zaman satışa sunulacağı ise belirsiz. Yeni nesil iPad’leri doğrudan Apple Mağazası’ndan veya dağıtıcısından satın alabilecek ülkelerin tam listesi ise şöyle: Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Japonya, Letonya, Lichtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve ABD.

9.7 inç Retina ekran, A7 çip, 5 megapiksel kamera, 10 saat pil ömrü özellikleri ile göz dolduran iPad Air’ın 16GB Wi-Fi modeli 499 dolar, 16GB ve hücresel sürümü 629 dolardan satışa sunuldu. Bu fiyatların yurtdışı fiyatı olduğunu ve yeni iPad’lerin henüz Apple Store Türkiye’de satışa sunulmadığını hatırlatalım.

Apple Sonunda Türkiye Mağazasını Açtı

YORUMLAR