iPad Mini 2 ve iPad 5'in Çıkış Tarihleri Netleşiyor

iPad Mini 2 ve iPad 5'in Çıkış Tarihleri Netleşiyor

Mobil dünyada son dönemlerin en sessiz ve az ilgi gören şirketlerinden biri olan Apple’ın iPad Mini 2 ve iPad 5 üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığı iddia edildi. Edinilen bilgiler arasında adı geçen ürünlerin çıkış tarihleri de bulunuyor.

CNYes isimli Çinli mecraya göre Apple, iPad ürünlerini ortaya koymak için parça üretilmesi konusunda iş birliği bulunan fabrikalardan her zamankinden farklı parçacıklar talep etmeye başladı. Edinilen bilgilere göre bu parçacıklar üretilme amacı iki yeni iPad ürününü bir araya getirmek üzerine.

Apple’ın iPad Mini 2 ve iPad 5 isimli yeni tablet ürünlerle ilgili çalışmalarını yoğunlaştırdığı belirtiyor. iPad 5’in yepyeni bir tasarım anlayışıyla geleceği iddia edilirken iPad Mini 2’ninse şu anki modelin Retina ekran özelliği kazanmış hali olacağı öngörülüyor.

Söz konusu ürünlerin çıkış tarihleri olarak içinde bulunduğumuz yılın üçüncü çeyreği gösteriliyor. Ancak bazı kaynaklara göre bu ürünler üçüncü çeyreğin sonların doğru yani yazın son haftalarında tanıtılacak. 

Google Reader'ın Kapanması Feedly'nin Yüzünü Güldürdü

YORUMLAR