iPad Mini Avea İletişim Merkezlerinde

iPad Mini Avea İletişim Merkezlerinde

Apple ailesine yeni katılan iPad Mini, tam iki ay önce resmi olarak tanıtılmış ve satışa sunulduğu ilk üç günde üç milyon satış elde etmişti.

İlk kez 5 Aralık 2012’de resmi olarak Türkiye’de satılmaya başlandığını size “iPad Mini Resmi Olarak Türkiye'de” başlıklı haberimiz ile duyurduğumuz cihaz şimdi Avea aracılığıyla müşterilerin deneyimlerine sunuluyor.

Bugünden itibaren Avea İletişim Merkezlerinde ve sınırsız internet paketi seçenekleriyle bulabileceğiniz iPad Mini, 16 GB, 32 GB ve 64 GB’lık modelleriyle satışa sunulmuş durumda.

Bunun yanında dilerseniz 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 15 GB’lık internet paketlerinden birini alabilir ve tarifenize ek ayda 65 TL’den başlayan fiyatlarla iPad sahibi olabilirsiniz.

iPad Mini, hatırlayacağınız gibi, 7.2 milimetrelik incelikte ve LED IPS teknolojisiyle donatılmış 7.9 inçlik ekran boyutuna sahip. iPad Mini’nin bu nitelikteki ekranı ile 1024x768 piksel çözünürlüğünde görüntüler elde etmek mümkün.

Çift çekirdekli A5 işlemcisi bulunan iPad Mini’nin kamerası, 5 MP çözünürlüğünde ve iSight teknolojisini barındırıyor. Bu kamera ile 1080p videolar da çekebilirsiniz.

iPad Mini hakkında diğer özellikler için “iPad Mini Tanıtıldı, İşte Özellikleri” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

VLC Player Windows 8 İçin Yolda!

YORUMLAR