iPad Mini Türkiye Fiyatı Şekillenmeye Başladı

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde satışına başlanan iPad Mini’nin dünyanın geri kalan ülkelerine ne zaman ve nasıl bir fiyat etiketi ile geleceği merak ediliyordu. Ülkemizde de satışa çıkması beklenen iPad Mini’nin fiyatı da az ço

iPad Mini Türkiye Fiyatı Şekillenmeye Başladı

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde satışına başlanan iPad Mini’nin dünyanın geri kalan ülkelerine ne zaman ve nasıl bir fiyat etiketi ile geleceği merak ediliyordu. Ülkemizde de satışa çıkması beklenen iPad Mini’nin fiyatı da az çok şekillendi diyebiliriz. Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan iPad Mini ile Apple, ürünün satışa sunulduğu ülkelerden iyi sonuçlar aldı.

Bir ay sonra ülkemize gelmesi beklenen cihazın tahmini fiyat aralığı da belli oldu gibi. Hepsiburada.com’da listelenen ürünün fiyatı şu an için KDV dahil 1.169.01 TL olarak görünüyor, ancak bu rakamın ilerleyen günlerde asıl halini alması bekleniyor. Hepsiburada.com ile ülkemize resmi olmasa da giriş yapan iPad Mini’nin satış fiyatı göründüğü üzere hiç de Apple politikalarındaki gibi ucuz değil.

Apple’ın yeni dördüncü nesil iPad’inin de bu doğrultuda yüksek bir fiyata sahip olması bekleniyor. Eğer şimdi bir iPad Mini sahibi olmak istiyorsanız ürünü 1.169.01 TL’ye sipariş edebilirsiniz.

YORUMLAR