iPhone 5e, Uygun Fiyat Etiketi ve 4 inçlik Ekranıyla Geliyor

iPhone 5e, Uygun Fiyat Etiketi ve 4 inçlik Ekranıyla Geliyor

Çin’in popüler teknoloji sitelerinden cnBeta yeni bir iPhone dedikodusuyla ortalığı karıştırdı. Minimum özelliklerle donatılmış bu serinin iPhone 5e olma olasılığı yüksek.

Dedikoduya göre iPhone 5e, 16 ve 64GB dahili bellek ile gelecek. iPhone 5enkaportasının altında 64Bit A8 işlemcili 1GB RAM donanım taşıyacak. Cihazın 8MP kamerası olacağı da iddia ediliyor. Dedikodu hiçbir resmi haberle ilişkilendirilmese de, bu iddiasını cihazın 500 dolar civarında satılacağına kadar detaylandırıyor. Yani 1.500 TL civarında bir fiyatla iPhone sahibi olmak Türkiye’de ne kadar mümkün olabilir bilmiyoruz ama ibre Çin piyasası için şimdilik bu rakamı işaret ediyor.

iPhone 5e ile ilgili tek dedikodu sadece cnBeta web sitesinden gelmiyor. Yine Çin menşeli MyDrive’da yukarıdaki özellikleri bire bir tutturan bir iddia ile gündemi meşgul ediyor. MyDrive’a göre yukarıdaki özelliklere sahip olaması beklenen iPhone 5e, kavisli bir ekranla gelecek (iPhone 6 ve iPhone 6S gibi) ve Apple Pay ödeme sistemini de destekleyecek.

iPhone 6c Ocak'ta Piyasaya Çıkabilir

iPhone 7 ve iPhone 6c Serisi İnanılmaz Özellikler Taşıyacak (Dedikodu)

YORUMLAR