iPhone 5S Farklı Renklere Sahip Olacak

iPhone 5S Farklı Renklere Sahip Olacak

Tasarım konusunda oldukça şık olan ve her zaman kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmış olan Apple, ürünlerinde kullandığı renkler ile ne kadar sade olduğunun da altını çiziyor. Artık sadelik iPhone 5S ile tarihe karışacak gibi. Apple iPhone’lar için bildiğiniz gibi iki renk seçeneği sunuyor, siyah ve beyaz. Ancak ortaya atılan bir iddiaya göre iPhone 5S ile birlikte artık iPhone’un siyah ve beyaz dışında daha birçok farklı renk seçeneğine sahip olacağı söyleniyor.

Bir Apple fan sitesi tarafından ortaya atılan bu iddiaya göre yakında çıkması planlanan iPhone 5S, iPhone’lar için yeni bir dönem niteliği taşıyor. Bu dönemin adı ise alternatif, tıpkı iPod Touch’larda olduğu gibi iPhone’larda da bizleri farklı renk seçenekleri bekliyor. Bu renkler içinde pembe, mavi, yeşil, gümüş ve her zaman olduğu gibi siyah ve beyaz renkler olacak.

İddialar sadece bununla sınırlı değil, aynı zamanda yeni iPhone’un ekran seçenekleriyle birlikte geleceği de söylentiler arasında. Bu ne anlama geliyor diyecek olursanız; Örneğin 5 inçlik bir iPhone 5S sahibi olmak yerine 4 inçlik bir ekrana sahip iPhone 5S sahibi olmak istiyorsunuz. Bu gibi farklı modellerde farklı seçenekler sunan iPhone 5S’ler gelebilir mi merak konusu oldu.

USB Bellek Boyunda Oyun Konsolu: GameStick

YORUMLAR