iPhone 5S Üretimi Aralık'ta Başlayacak

Daha iPhone 5 çıkalı aradan kısa bir zaman geçti ancak Apple boş durmayı sevmeyen bir şirket olduğundan dolayı şimdiden iPhone 5S’in üretimi için kolları sıvadı bile. Henüz hazırlık aşamasında olan iPhone 5S’in önümüzdeki Aralık ayı içerisinde üretime geç

iPhone 5S Üretimi Aralık'ta Başlayacak

Daha iPhone 5 çıkalı aradan kısa bir zaman geçti ancak Apple boş durmayı sevmeyen bir şirket olduğundan dolayı şimdiden iPhone 5S’in üretimi için kolları sıvadı bile. Henüz hazırlık aşamasında olan iPhone 5S’in önümüzdeki Aralık ayı içerisinde üretime geçeceği bilgileri herkesi şaşkına çevirdi. Zaten çıkmasını beklediğimiz bir Apple ürünü olan iPhone 5S’in bu kadar erken geleceğini ise hiç kimse beklemiyordu doğrusu.

Aslında bu haberinde henüz bir gerçeklik payı olmamasına rağmen DigiTimes’a göre Apple’ın planları Aralık ayında yeni iPhone modeli olan iPhone 5S’in piyasaya sürmesi bekleniyor. Evet, henüz bir söylentiden bir ibaret olan iPhone 5S’in geleceği bir gerçek ancak ne zaman geleceği konusunda kesin bir şey söylemek mümkün olmaz. Ortaya atılan bu iddia ise ürünün bu kadar kısa zaman içinde (iPhone 5’in çıkışından bu kadar kısa bir süre sonra) çıkış yapacak olma ihtimali düşündürüyor.

Şimdilik az sayıda üretime geçmesi planlanan iPhone 5S’in denemeler sonrasında 2013’ün ilk çeyreğinde seri üretime geçmesi bekleniyor. Ürünün ne zaman satışa sunulacağına dair fikirlerde yok değil, yine yapılan haberlere göre iPhone 5S’in Haziran veya Temmuz aylarında tanıtılması ve bu aylarda satışa sunulması bekleniyor.

YORUMLAR