iPhone 6 İçin 3 Gün Daha Kamp Yapacaklar

iPhone 6 İçin 3 Gün Daha Kamp Yapacaklar

Apple'ın amiral gemisi iPhone 6'nın çıkmasını milyonlarca kişi bekliyor. İçindeki iPhone sevgisine engel olamayan Apple kullanıcıları 9 Eylül'de tanıtılması planlanan iPhone 6 için şimdiden mağaza önünde sıraya girdiler.

Apple mağazalarının önünde her sene görmeye alışkın olduğumuz kalabalık manzara bu sefer oldukça erken başladı. Çünkü 9 Eylül 2014'te tanıtılacak olan iPhone 6 için 4 Eylül'den beridir kamp yapan kullanıcılar var. Apple'ın iPhone 6'yı satışa sunacağı New York'taki mağazasının önünde onlarca kişi kamp yapmaya başladı ve yağmur çamur demeden bu kamplarına devam ediyorlar.

İnsanların şaşkınlıkla karşıladığı bu iPhone hayranlığı emini Apple'ın oldukça hoşuna gidecek. Apple için kamp yapan kullanıcıların içinde reklam amacı olan insanlarda varmış. Apple çalışanlarının buraya gelip kamp yaptığı, böylelikle viral bir reklam etkisi oluşturduğu söyleniyor.

Apple'ın merakla beklenen telefonu 9 Eylül'de Türkiye saatiyle 20.00 gibi internet üzerinden canlı yayınla tanıtılacak. Tanıtımın nasıl olacağını merak ediyorsanız buradaki haberde bulunan form sayesinde size etkinliği hatırlatabiliriz.

iPhone 6'yı ilk satın aldıktan sonra oluşan mutluluğun nasıl olduğunu merak ediyoruz. Sizce Apple insanlarda nasıl bir mutluluk oluşturuyor?

iPhone 6 ile Birlikte Gelmesi Beklenen Çift Taraflı USB Kablo Muammada Kaldı!

iPhone 6'nın Fiyatı Sızdırıldı!

YORUMLAR