iPhone 6 Kamerasının Harika Özellikleri

iPhone 6 Kamerasının Harika Özellikleri

Apple'ın yeni telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus genel anlamda büyüyen ekranlarıyla dikkat çekmiş olabilirler. Ne var ki, bir önceki neslin yapamayıp yeni cihazların yapabildiği birçok özellik var. Buna örnek olarak kameralarda ilginç yenilikler düşünülmüş. Daha iyi görüntü kalitesi şöyle bir kenarda dursun, aşağıda yer alan 3 video ile iPhone 6 kameralarının yeni özelliklerine tanık olabileceksiniz. Business Insider habercisi Steve Kovach'in bizlere takdim ettiği 3 farklı özelliğe göz atalım.

Arka planda veya ön planda hareket eden objelere odaklanma artık otomatik olarak gerçekleşiyor. Eskiden ekranı çift tıklamanız gerekirken iPhone 6 kamerası sizin için tüm işlemi kendi gerçekleştiriyor.

iPhone 6 kameralarına eklenen yeni bir hızlandırılmış çekim özelliği var. Bulutları takip ederek geniş bir zaman içersinde çekilen videonun yakaladığı estetiğe tanık olabilirsiniz.

Yeni görüntü sabitleyici özelliği sayesinde hareket eden nesnelere ve kameraya rağmen kaliteli bir görüntü elde etmek mümkün. Video çekilirken iPhone 6 kamerasını kullanan kişi de bisikleti üzerindeydi.

Bu yeni gelen özelliklerle birlikte iPhone 6 kullanacak olan kitlenin outdoor çekimlerine internet üzerinden fazlasıyla tanık olacağımızı düşünüyorum. Mobil videolardan çekilen videoların kalitesi gün geçtikçe artıyor.

iPhone 6 Plus Yoğun İlgiden Dolayı Tükenmek Üzere!

iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 4 Karşılaştırması

YORUMLAR