iPhone 6 Nihayet Ön Siparişte!

Bekleyenlerin sabırsızlığını fırsat bilen bazı satıcılar iPhone 6'yı ön satışa çıkardı.

iPhone 6 Nihayet Ön Siparişte!

Her zamanki gibi iPhone 6 da tıpkı kardeşleri gibi daha çıkmadan adından sıkça söz ettiren cihazlardan biri oldu. Apple’ın „merak ettir sonra çıkar“ yöntemi görünüşe göre bu cihazda da işe yaradı. Çıkan onca dedikodu ve konsept tasarımdan sonra iPhone 6 nihayet ön satışa sunuldu.

Elbette bu ön satış iPhone 6’nın resmi olarak çıkmasını bekleyemeyen kişiler için! Yani ortada bir cihaz falan yok. Önceden ayırtıyorsunuz çıkınca alıyorsunuz. Bazı kullanıcılar o kadar sabırsız ki satıcılar da bunu fırsat bilerek bu alıcılardan faydalanmayı iyi biliyorlar. Ama olan yine kullanıcılara oluyor ve sabırsızlığın sonu hüsran olabiliyor.

Ön satış için istenen depozit ise 80 dolar olarak belirtiliyor. Bu rakam satıcıya göre değişse bile ortalaması bu. Cihazın fiyatı ise tam 1500 dolar (3160 TL civarı).

Kendi konsept tasarımlarını kullanarak sipariş alan bu satıcıların kullanıcılara ne gönderecekleri şüpheli. Sık sık duyduğumuz „x siparişi verdi, gelen paketten y çıktı“ haberlerine konu olmak istemiyorsanız resmi kanalları takip etmenizi ve siparişlerini bu kanallar üzerinden vermenizi tavsiye ediyoruz.

iPhone 6'nın Ekranı Paramparça Oldu

YORUMLAR