iPhone 6 Parçalarına Ayrıldı!

iPhone 6 Parçalarına Ayrıldı!

iPhone 6'nın tanıtılacağı etkinliğe çok az bir süre kaldı. Her zaman dediğimiz gibi cihazların çıkış tarihine yakın en bomba sızıntılar paylaşılıyor. Bu sefer iPhone 6, Apple çalışanı olduğu iddia edilen bir kişi tarafından parçalarına ayrıldı.

Apple, iPhone 6 ile ilgili ser verip sır vermiyor. Bu yüzden bazı bilgilere kendimiz ulaşıyor ve siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. Bu haberimizde iPhone 6'nın parçalarına ayrılmış ve paylaşılmış resimleri bulunuyor. Apple'ın amiral gemisi parçalarına ayıran ise; Çin’de bu telefonları üreten fabrikada çalışan birisi. Bu sefer paylaşılan resimlerin gerçek olma oranı çok yüksek. Çünkü iPhone 6'ya eklenmesi beklenen birçok özelliği bu resimlerde görebiliyoruz. Bu özellikler tasarımsal olarak sınırlı çünkü bu sızıntıyı paylaşan kişi sadece dış tasarımı eline geçirebilmiş. Yani cihazın işlemci ve diğer ayrıntılarını göremiyoruz.

iPhone 6'nın sızdırılan bu tasarımında düğmeleri ve Sim anahtarını görebiliyoruz. Alt bölümde ise yine büyük ihtimal hoparlör için yuvarlak boşluklar ve kablo girişi bulunuyor. 

Aşağıda gördüğünüz resimler 4.7 inç'lik iPhone 6'ya ait. Bu arada yeni nesil bu iPhonne'lar Eylül ayında tanıtılacak.

Resimlere baktıktan sonra iPhone 6 hakkında fikirlerinizi aşağıya yorum yaparak belirtmeyi unutmayın

Apple, iPhone 6 Etkinliğinin Tarihini Sonunda Kesinleştirdi 

YORUMLAR