iPhone 6 Plus Yoğun İlgiden Dolayı Tükenmek Üzere!

iPhone 6 Plus Yoğun İlgiden Dolayı Tükenmek Üzere!

Apple'ın 9 Eylül'de tanıttığı iPhone 6 adlı telefonunun büyük modeli iPhone 6 Plus geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Milyonlarca elma hayranının iPhone 6'yı ön sipariş vermesinden dolayı Apple zor durumda kaldı.

Apple en büyük ekranlı telefonu olan iPhone 6 Plus'un beklentisinin üstünde sipariş alması üzerine çok sevindi ama bir o kadar da sıkıntıya girdi. iPhone 6 Plus'ların kullanıcılara erken bir tarihte teslim edileceği söylenmişti fakat ön siparişlerin yoğun ilgi görmesinden sonra bu tarih ertelendi. 19 Eylül'e kadar cihaz gönderemeyecek olan Apple, kullanıcılarını biraz bekletmek zorunda kalacak.Biz büyük ekranlı telefonların rövanşta olmasından dolayı iPhone 6 Plus'ın bu kadar ilgi gördüğünü düşünüyoruz.

Apple Store'un internet mağazasında da ilginç görüntüler yaşandı. iPhone 6 Plus'ı sipariş etmek isteyen bir kullanıcı siteden stokların tükendiği uyarısını almış ama saatler sonra Apple'ın bu stokları tekrar yenilemiş. Bu bilginin ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz ama binlerce satan iPhone 6 Plus çok yakında bu durumla gerçekten baş başa kalabilir.

Apple'ın operatör firmalarıyla iPhone 6 için yaptığı bazı anlaşmaları var. Bu anlaşmalar Türkiye'de de yapıldı ve çok yakında bizim operatörlerimizden de satın alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus ve iPhone 6'nı özelliklerini merak edenler için güzel bir blog yazısı oluşturduk. 

iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

iPhone 6 ve iPhone 5S Karşılaştırması

YORUMLAR