iPhone 6 Plus'ın Bükülme Problemi Çözüldü mü?

iPhone 6 Plus'ın Bükülme Problemi Çözüldü mü?

Bir süredir oldukça fazla konuşulan iPhone 6 Plus’ın bükülme sorunu, Apple tarafından sessiz sedasız çözülmüş olabilir. Bir kullanıcı tarafından ortaya atılan iddianın detayları haberimizde.

Apple’ın en son piyasaya sürdüğü akıllı telefonu iPhone 6 Plus kolaylıkla bükülebilmesi nedeniyle büyük tartışmalara neden olmuştu.

Bu tartışmalar hala sürmeye devam ederken Reddit’teki bir kullanıcı, yeni üretilen iPhone 6 Plus’ların daha önceki iPhone 6 Plus’lardan daha güçlü bir metal ile üretildiği iddiasını ortaya attı. Önceki iPhone 6 Plus’ının kolaylıkla büküldüğünü fakat yeni almış olduğu iPhone 6 Plus’ın daha farklı bir tutuş hissiyatı verdiğini söyleyen kullanıcı, her iki telefonunu karşılaştırdığında ise yeni telefonun 20 gram daha ağır olduğunu belirtiyor.

Bükülme sorununa Apple’dan hala bir açıklama gelmemiş olması bu iddiayı güçlendirmeye yetiyor. Bükülme problemiyle ilgili alevlenen tartışma ortamını düşündüğümüz zaman, Apple’ın bu sorunu sessiz sedasız çözmüş olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.

Instagram'da Artık Sizi Videolu Reklamlar Karşılayacak

YORUMLAR