iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ön Siparişi Açıldı!

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ön Siparişi Açıldı!

9 Eylül'de tüm Dünya'ya tanıtılan Apple'ın yeni telefon modelleri olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Türkiye'de çn satışa sunuldu. 26 Eylül'de resmi olarak piyasaya çıkacak olan yeni telefonların şimdiden Dünya genelinde 10 milyon adet sattığını biliyoruz. Önceki modellerinde olduğu gibi büyük ilgi gören yeni iPhone'lardan almak istiyorsanız işinizi garantiye almakta fayda var.

İstanbul'da Zorlu Center'da yer alan Türkiye'nin tek Apple Store'unda satışa sunulacak olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın stok durumunun hemen bitme ihtimali yüksek. Bu nedenle bu cihazlardan birine kesinlikle sahip olmak istiyorsanız rezervasyon yaparak ön satış ile satın alabilirsiniz. Bu sayede cihazınızı erkenden elinize alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkatimi çeken noktalardan bir tanesi ise, üstteki resimde gördüğünüz gibi Apple Store stoklarında iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın 64 ve 128 GB'lık modelleri bulunmuyor. Sadece 16 GB'lık cihazları Altın, Gümüş ve Uzay Gri renklerinden bir tanesini seçerek rezerve edebilirsiniz. iPhone 6'nın fiyatları 16 GB için 2349 TL, 64 GB için 2649 TL ve 128 GB için 2949 TL olarak daha önceden bildirilmişti. Fakat Apple Store üzerinden havale ödeme yöntemini kullanırsanız 100 - 130 TL arasında daha ucuza alabilirsiniz. iPhone 6 Plus'ın fiyatları ise 16 GB için 2649 TL, 64 GB için 2949 TL ve 128 GB için 3249 TL'dir.

3 gün önceden rezervasyonunuzu yaparak iPhone 6 veya iPhone 6 Plus'ınızı çıktığu gibi elinize almak için buraya TIKLAYINIZ! Apple store üzerinden rezervasyon yapabilmek için Apple ID'niz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Cihazlar ile ilgili detaylara aşağıdaki yazımıza göz atarak ulaşabilirsiniz.

Not: Rezervasyon için gideceğiniz sayfada ''Rezervasyon Yapın'' tuşuna tıkladığınızda gideceğiniz sitenin kimlik avı saldırısı altında olduğunu vurguluyor. Apple tarafından bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmazken, kendinizi riske atmamak için sayfaya giriş yapmayabilir, yada sol altta bulunan ''Ayrıltılar'' bölümüne giderek rezervasyon işlemine devam edebilirsiniz.

Apple iPhone 6 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR