iPhone 6C Ortaya Çıktı!

iPhone 6C Ortaya Çıktı!

Apple'ın plastik tasarımıyla ve ucuz fiyata sahip olmasıyla oldukça büyük bir ilgi çeken akıllı telefonu iPhone 5C'nin geliştirilmiş hali ortaya çıktı.

Bu sene çıkarılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın çok beğenebilmesi ve Apple'a karşı oluşan yoğun istekten dolayı dev teknoloji şirketi; ucuz iPhone'nun yeni serisini üretecek. Henüz kesin bir açıklama yapılmış değil fakat Fransa'da yayın yapan bir internet sitesi iPhone 6C'nin görüntülerini sızdırmayı başardı. iPhone 6C diğer telefonda olduğu gibi renkli tasarımlardan oluşacak ve plastik parçalar ile üretilecek.

iPhone 6C'nin arka kısmında true tone teknolojilisiyle geliştirilen, flaşlı iSight isimli bir kamera bulunacak. Cihazın alt tarafında bulunan hoparlör ve mikrofon delikleri ise diğer telefona oranla çoğaltılacak. Apple bu deliklerin sayısı arttırarak iPhone 6C'nin daha kaliteli bir ses performansı sunmasını hedefliyor.

Apple'ın yeni ve farklı telefonu iPhone 6C'nin 4.7 inç'lik bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Plastik tasarımdan oluşan bu rengarenk telefonunun fiyatı ise en fazla 500 Dolar olacak gibi. iPhone 6C'nin geçtiğimiz yıllarda üretilen iPhone 5C'te karşılaşılan sorunları sahiplenmemesini umuyoruz. Bu arada fotoğrafların henüz prototip olduğunu da hatırlatalım.

iPhone 7 İçin En Uçuk 2 Tasarım, Biri Gerçeği Yansıtıyor Olabilir mi?

Galaxy S6 ve iPhone 6'nın Piksel Piksel Karşılaştırması 

YORUMLAR