iPhone 6'da Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı

iPhone 6'da Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı

Apple’ın yeni iPhone 6’sında sorunlar bitmek bilmiyor. Ortaya çıkan önemli bir sorun, iPhone 6 almayı düşünenleri hayal kırıklığına uğratacak cinsten.

Apple’ın tanıttığı son iPhone modelleri, bugüne kadar pek çok eleştiriye maruz kaldı. iPhone 6’nın bükülmesi, ekranının kolay kırılması, çökmeler ve bir kullanıcının yanan telefondan zarar görmesi derken şimdi de başka bir sorun ortaya çıktı.

Kullanıcıların belirttiğine göre iPhone 6’nın arka üst ve alt kısımlarında yer alan beyaz çizgilerin renkleri değişiyor. Kullanıcılar, iPhone 6’larını renkli kıyafetlerin ceplerine koyduklarında, telefonun arka kısmında yer alan beyaz çizgilerin, kıyafetlerin rengini aldığını belirttiler.

Konunun yeni gündeme gelmesi sebebiyle Apple tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Büyük bir şaşkınlığa neden olan bu sorun konusunda, Apple’ın açıklama yapması ve bir çözüm üretmesi bekleniyor.

Çizgilerin renk değiştirmesi sorunu için bir kılıf kullanmak geçici bir çözüm gibi görünüyor, fakat yine de Apple’ın konu hakkında bir açıklama yapması ve kalıcı bir çözüm üretmesini bekliyoruz.

Apple-1 Bilgisayarı Açık Arttırmayla 905,000 Dolara Satıldı

YORUMLAR