iPhone 6'nın Kamerası Hafif Dışarı Taşacak

iPhone 6'nın Kamerası Hafif Dışarı Taşacak

iPhone 6 gün geçtikçe belirginleşiyor. Henüz resmi olmayan fakat tasarımının paylaşılanlara benzeyeceği yönünde birçok sızıntı paylaşıldı. Yeni paylaşılan fotoğraflar iPhone 6 resmen belli fakat tasarım doğruluk oranı taşımıyor.

iPhone 6'nın şüphesiz en çok konuşulan parçalarından birisi kamerasıydı. Apple'ın diğer iPhone serilerindeki başarısının 6. nesilde de devam etmesi bekleniyordu. Fakat ortaya çıkan bazı sızıntı resimler kameranın tasarımının Apple tarafından değiştini söylüyor. Biraz sonra göreceğiniz resimlerin büyük oranla iPhone 6'ya ait olmadığı söyleyelim. Sonra iPhone 6'ı ben Tamindir'de gördüm adamlar paylaşmış diye haber salarak ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok.

iPhone 6'nın kamerasında yukarıda resimde de gördüğünüz gibi bir tasarım farkının olacağı konuşuluyor. Tasarım farkı arka kapakla kameranın hizası arasında. Söylentilere göre yeni nesil kamera arka kapağın biraz dışına kaçırılacak ve çıkıntılı bir yüzey oluşturulacak. Yalnız resimlere baktığımızda bu cihaz pek iPhone'a benzemiyor. Çünkü üzerinde Apple üretimi olduğunu belli eden bir işaret yok. Belki ilerleyen zamanlarda resimde gördüğümüz telefon iPhone 6'nın çakması olarak üretilebilir.

Kamera haricinde sızdırılan bu resimlerde arka kapakta beklenen diğer yeniliklerde bulunmuyor. 

iPhone 6'nın Ekran Çözünürlüğü Ortaya Çıktı

iPhone 6L Söylentisi Ortaya Çıktı

YORUMLAR