iPhone 6'nın Kullanım Kılavuzu Sızdırıldı

iPhone 6'nın Kullanım Kılavuzu Sızdırıldı

iPhone 6 Eylül ayında tanıtılacak fakat tanıtılmadan neredeyse iPhone 6'nın tamamını gördük diyebiliriz. Bu bilgilere yapılan sızıntılar ile ulaşıldı. Yeni sızdırılan bilgiler arasında iPhone 6'nın kullanım kılavuzu yer alıyor. 

iPhonne 6 Apple'ın büyük umutlarla ürettiği ve şüphesiz kullanıcıların aklındaki klasik iPhone modelinin tamamıyla değiştirecek bir cihaz. Gerek kamerası gerekse performansı olsun oldukça başarılı. iPhone 6 ile ilgili birçok sızıntı haberini sizlerle paylaştık. Bu haberimizde yine iPhone ile ilgili bir sızıntı paylaşımımız olacak. Merakla beklenen cihazın bu sefer kullanım kılavuzu sızdırıldı.

Sızdırılan kılavuzun gerçek olup olmadığı bilinmiyor. Fakat bu kullanım kılavuzu incelendiğinde telefonla ilgili bazı özellikler ortaya çıkmıyor değil. Mesela merakla beklenen güç düğmesi kılavuza göre cihazın yan tarafında bulunacak. Apple'ın kullanım kılavuzu ile ilgili sadece bir kare resim elimizde var. Diğer yönden sızdıran site kılavuzla ilgili bazı bilgileri eklemiş. Apple'ın bu başarılı olacağına umduğumuz cihazın fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Bakalım ilerleyen günlerde başka hangi sızıntılarla karşılaşacağız.

iPhone 5'lerin Bataryaları için Değişim Programı Başladı

iPhone 6'nın Kamerası Hafif Dışarı Taşacak 

YORUMLAR