iPhone 6s Hakkında Bazı Şikayetler Gelmeye Başladı

iPhone 6s Hakkında Bazı Şikayetler Gelmeye Başladı

Apple iPhone 6s serisi herkesi memnun etmeyi elbette başaramadı ve şikayetler başladı. Zaten böyle bir başarıyı hiçbir teknolojik cihazdan beklememek gerek.

iPhone 6s ile ilgili şikayetler gelmeye başladı. Ne yazık ki iPhone 6s ile ilgili şikayetler farklı noktalarda çeşitleniyorlar. Touch ID tuşlarının ısınması bu şikayetlerin başında geliyor. iPhone 6s ve 6s Plus sahipleri anlamsız bir şekilde Touch ID butonlarının ısındığından bahsediyorlar. Konuyla ilgili olarak Apple forumlarında soru soran ve yanıt arayan iletiler artıyor.

Bu sıkıntını yanı sıra, iPhone 6s serisinin ilk açılışının yavaş olması da gelen şikayetler arasında yer alıyor. Bu yavaş açılmanın sebebini Touch ID butonunun çok sınmasına bağlayanlarda var. iPhone 6s’lerin sebebiz yere aniden kapanması, cihazın kendini yeniden başlatması gibi sorunlar da gözleniyor. Bazı kullanıcılar da cihazın "reboot" işleminin 5 dakikayı geçtiğinden şikayet ediyorlar.

Apple forumlarında 3D Touch özelliği konusunda da bazı şikayetler olduğu dikkati çekiyor. Kullanıcılar bazı uygulamaların 3D Touch ile çalışmadığını, ekran görüntülerinin anlamsızca büyüdüğünü ya da okunmaz derecede küçüldüğünü bildiriyorlar. Öte yandan iPhone 6s ekranlarının arada bir komutlara cevap vermediği de gelen şikayetler arasında yer alıyor. Bu şikayet iPhone 6 cihazlar için de yapılmıştı. Apple henüz bu iddialara bir yanıt vermedi. 

iPhone 6 ve iPhone 6S Karşılaştırması

YORUMLAR