iPhone 6s Satış Kuyruğuna Robotunu Gönderdi

iPhone 6s Satış Kuyruğuna Robotunu Gönderdi

Avustralya'da iPhone tutkunu bir kadın, Cuma sabahı satışa sunulan iPhone 6s'i ilk satın alanlardan biri olabilmek için mağaza önündeki sıraya robotunu gönderdi.

Apple'ın yeni telefon modelleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, Cuma sabahı satışa sunuldular. Apple mağazalarının önündeki görüntüler bilinen her iPhone satışında olduğu gibi alışılmış görüntülerdi. Kalabalıklar, çadır kuranlar, iki gündür sırada olanlar hep alıştığımız manzaralardı. Ancak Avustralya’da bu kalabalığın arasında bir Apple sever manşet olmayı başardı. Apple ürünleri tutkunu olan Lucy Kelly, mağaza önlerinde bekleyenlerden farklı olarak sıraya kameralı ve mikrofonlu robotunu soktu. Lucy adındaki robot; iki tekerlekli kendi kendini dengeleyebilen Segway aracının üzerine monte edilmiş bir iPad'den oluşuyordu. Böylece Lucy Apple Shop’ların önünde sıraya giren ilk robot ve iPad olma özelliğine sahip oldu.

Lucy Kelly, bir uygulama sayesinde evi ve ofisinden robotuna bağlanabiliyordu; kamerası ve mikrofonu sayesinde de çevredekilerle iletişim kurabiliyor ve sırasını da sıkıntısız takip edebiliyordu. iPhone 6s’ine robotu sayesinde sıkıntı çekmeden sahip olan Kelly, “sıradaki herkes robotu sevdi, seve seve robotun sırada ilerlemesine izin verdiler, arada bol bol sıradakilerle muhabbet ettim" dedi.

ABD'de iPhone 6s İçin Sunulan Satış ve Değiştirme Kampanyası Türkiye'de de Uygulanabilir mi?

iPhone 6s ya da 6s Plus Almaya Kararlıysanız 1GB Bellek Başına Ödeyeceğiniz Paraya Dikkat Edin

YORUMLAR