iPhone 6S'in Rose Altın Renkli Modeli Ön Siparişlerde Tükendi!

iPhone 6S'in Rose Altın Renkli Modeli Ön Siparişlerde Tükendi!

Apple'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı etkinlikle tanıttığı yeni telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus oldukça fazla beğenilmişti. Bu beğeniyi kullanıcıların Apple'ın önünde cihazlar tanıtılmadan kamp kurması adeta doğruladı.

iPhone 6S'ler için geçtiğimiz günlerde ön siparişler alınmaya başladı. Türkiye için kullanılmayan ön sipariş seçeneği ABD'de çeşitli telefon operatörleri aracılığıyla satılıyor. Ön siparişle alınan telefonlara hem taksit imkanı sağlanıyor hem de fiyat normal etikete göre daha uygun hale getiriliyor. iPhone 6S'e ilk sahip olmak isteyenler için ön sipariş seçeneği vazgeçilmez bir ayrıcalık.

Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a ait renk seçeneklerinde cömert davranmıştı. Gümüş, altın, uzay grisi ve roze altın olmak üzere toplam 4 farklı model kullanıcılara ulaşmayı bekliyor. Ön siparişte ise renk konusunda büyük bir sıkıntı oluştu. Apple'ın en sevilen rengi bu sene roze altın oldu ve stoklar anında tükendi. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın çok yoğun bir şekilde satıldığı ve ön sipariş teslimlerinin 4 veya 6 haftaya kadar uzayabileceği söyleniyor.

Ön siparişlerden sonra 25 Eylül 2015 tarihinde Türkiye'nin aralarında olmadığı 12 ülke daha iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a kavuşacak.

Apple iPhone 6s Serisi 2015'in Android Devlerine Karşı, İşte Karşılaştırma Tablosu

iPhone 6s Plus'ta Bulunup iPhone 6s'te Bulunmayan Kamera Özelliği

YORUMLAR