iPhone 7 256 GB Depolama Opsiyonuyla Birlikte Gelebilir

iPhone 7 256 GB Depolama Opsiyonuyla Birlikte Gelebilir

Bazı iPhone sahipleri depolama konusunda sıkıntılar yaşıyor. Geçtiğimiz yıllarda iPhone hakkında dönen geyikleri belki hatırlarsınız, "yine mi 8 GB Apple?" diye konuştuğumuz dönemleri çok iyi hatırlıyorum. Nispeten teknoloji devinde bu konuda biraz düzelme olsa da hala istenilen noktaya ulaşamadı. Bugün çıkan bir söylentiyi sizlerle paylaşalım da içimizde umut olsun; dedikodulara göre iPhone 7'de 256 GB depolama opsiyonu olacak.

DigiTimes'ın ismi açıklanmayan güvenilir kaynaklara dayanarak ortaya attığı iddia, iPhone 7'nin 256 GB depolama opsiyonuyla geleceğini söylüyor. Normalde Apple cihazlarda geliştirme yaparken genellikle mütevazi davranır ama bu kez artan talep gerekçe gösterilerek yeni iPhone'da bu opsiyonda kullanıcılara sunulabilir. Eğer söylentiler doğru çıkarsa iPhone 7'de 32 GB, 64 GB, 128 GB ve 256GB depolama seçeneklerini göreceğiz. Bazı spekülasyonlara göre de sadece iPhone 7 Plus'lara 256 GB depolama konulacağı bildiriliyor.

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

Amerika'nın en büyük GSM operatörlerinden olan AT&T'nin Eylül ayındaki çalışma planları bize iPhone 7 ailesi hakkında ipuçları veriyor. Bu çalışma planlarına bakıldığında 9 Eylül ve 23 Eylül tarihlerindeki hareketlilik göze çarpıyor. Bu tarihler bize iPhone 7'nin ön siparişe açılma ve satışa sunulma tarihlerini gösteriyor olabilir. 9 Eylül'de iPhone 7'nin ön siparişe açılmasının ardından 23 Eylül'de satışa sunulması oldukça mantıklı bir senaryo. Bu sızıntının doğru olup olmadığını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

iPhone 7 Hızlı Şarjı Destekleyebilir

iPhone 7 ve Apple Watch 2 Hakkında Yeni Dedikodular Var

YORUMLAR