iPhone 7 Arkadan Göründü

iPhone 7 Arkadan Göründü

Küçük ekranlı iPhone severlerin sabırsızlıkla beklediği 4 inç iPhone SE’nin tanıtılmasına çok az bir zaman kaldı. iPhone 7’yi görmemize ise uzun bir süre var ancak şimdiye kadar cihazın gerek tasarımını gerekse de özelliklerini ortaya döken birçok sızıntı ile karşılaştık. NowhereElse tarafından paylaşılan yeni görsel ise amiral gemisini bekleyenleri heyecanlandırdı.

iPhone 7 hakkında gerçeğe yakın, fantastik videolarla desteklenmiş birçok sızıntı ile karşılaştık ancak hiçbiri yeni paylaşılan görsel kadar heyecan uyandırmadı. NowhereElse.fr tarafından yayınlanan yeni görseller aslında render çizimlerinden oluşuyor ancak bu bile iPhone 7’de yeni tasarıma geçileceğinden ve donanımın da biraz iyileştirileceğinden görüntülerin paylaşılması iPhone 6 ve 6s’i atlayan kullanıcıları heyecanlandırdı.

Görsellerde iPhone 7’nin arka kapağını netlikle görüyoruz. Göze çarpan tek değişiklik anten çizgileri. Yeni iPhone’da daha doğrusu sonbaharda tanıtılacak iPhone modelinde 6’dan beri tasarımda en çok eleştirilen noktalardan anten çizgilerinin yer almayacağını biliyoruz. Cihazda bulunması zorunlu olan anten çizgilerinin iPhone 7’de üste taşındığını görsel göze çarpıyor. Kamera yerinin aynı olmasına ise şaşırmamak gerekiyor. Apple’ın Plus modellerinde kamerayı farklılaştırdığını biliyoruz. Çift kamera lens sisteminin iPhone 7 Plus veya Pro modelinde görmemiz kuvvetle muhtemel. iPhone 7'de standart kulaklık girişinin olmayacağını da biliyoruz ancak görselde bu detayı yakalamak mümkün değil. 

iPhone 6s modelleri her ne kadar tasarım ve donanım yönünden iyileştirilmiş olsa da bir önceki iPhone’dan ilk bakışta hiç fark yaratmamasıyla kullanıcıların beğenisini kazanmadı. Ülkemizde uçuk fiyat etiketlerine sahip olmalarının da etkisi tabii ki de vardı. Bu noktada artık farklı bir tasarım görmek isteyen kullanıcılar iPhone 7’yi bekleme kararı aldı. Bakalım iPhone 7 beklentileri karşılayacak mı?

Apple Hakkında Bomba İddia, iPhone 7 Pro Geliyor!

iPhone 7'de Kulaklık Girişi Yerini Hoparlöre Bırakabilir

iPhone 7 Plus Tam Çift Kameraya Sahip Olacak

YORUMLAR