iPhone 7 Bu Sefer Gerçekten Ortaya Çıkmış Olabilir

iPhone 7 Bu Sefer Gerçekten Ortaya Çıkmış Olabilir

Apple'ın yen telefonu iPhone 7'nin tanıtılmasına sadece 4 ay kadar bir süre kaldı. Zaman daraldıkça cihazın tasarımı hakkında sızıntılar dur durak bilmiyorlar. Ortaya atılan en yeni iddia da diğer iddia kaynaklarının sürekli ifade ettiği gibi "bu sefer kesin bu" havasında.

Şu sıralar iPhone 7'nin üretimine devam eden Apple'ın, nasıl bir tasarım ve özelik ile karşımıza çıkacağı merak konusu. Kapalı bir ortamda gizli şekilde üretilen iPhone 7'nin bitmesine neredeyse dört ay kadar bir süre kaldı. iPhone 7'lerin üretimi devam ederken yapılan sızıntılar ise lansman tarihinden önce bizlere ufak detaylar veriyor. Son dönemde oldukça artış gösteren sızıntılar arasına ise bir yenisi daha eklendi. iPhone 7'nin arkadan gerçek görüntüsünün yayıldığı sızıntı, yine diğerleri gibi yine oldukça gerçekçi görünüyor.

iPhone 7'nin arka kasasına ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf 9to5Mac internet sitesinde ortaya çıktı. Cihazın tasarımına dair pek çok detay barındıran resimde iPhone 7'nin bazı ufak tefek değişikliklere sahip olduğu görülüyor. Resime bakıldığında ilk olarak kameranın sol üst köşeye daha yakın şekilde konumlandırıldığı ve dışa doğru bombeli bir yapıda yerleştirildiği göze çarpıyor. iPhone 7'nin kamerasının iPhone 6'lara oranla çok daha gelişmiş bir yapıda olacağını da belirtelim. Resimden anlaşılan bir diğer özellik ise Apple'ın yeni teknolojisi ile alakalı. Apple'ın üzerinde çalıştığı yeni anten teknolojisinin bu telefonda yer alacağı da resimden anlaşılabiliyor. Ortaya çıkan resime genel olarak bakıldığında iPhone 7'nin iPhone 6'nın izinden ilerlediği açıkça görülüyor.

Bu arada dün yayınladığımız "iPhone 7 Tasarımı Hakkında Sızdırılan Yeni Fotoğraflar Kimseyi Mutlu Etmeyecekhaberine tamamen zıt bu habere bakacak olursak, sızıntıların daha devam edeceğine ve bu süratle hiçbirinin bir diğerini tutmayacağına kolaylıkla kanaat getirebiliriz. 

Yeni yapılan bu sızıntı iPhone 7 hakkında en detaylı bilgiyi bize veriyor. Oldukça gerçekçi olan resimdeki cihazın iPhone 7 olmasına ise neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan önümüzdeki Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın görücüye çıkması bekleniyor. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

iPhone 7 Sızdı

iPhone 7'de Kulaklık Girişi Olmayacak

iPhone 7 Tasarımını Fena Trollediler

YORUMLAR