iPhone 7 İçin En Uçuk 2 Tasarım, Biri Gerçeği Yansıtıyor Olabilir mi?

iPhone 7 İçin En Uçuk 2 Tasarım, Biri Gerçeği Yansıtıyor Olabilir mi?

iPhone 7’nin iOS 9 ile birlikte geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Elbette her zaman olduğu gibi konsept tasarımlar internet üzerinde dolaşıyor. Tasarım konusunda iPhone 5’ten sonra çağ atlayan Apple, iPhone 7’yi çoktan tasarlamış, bitirmiş ve kasasında saklıyor olabilir. Teknolojik komplo teorilerine göre Apple zaten en az 3 sene sonrasının tasarımlarını tamamlayan ve bunlara çıkış tarihi gelinceye kadar güncel teknolojiyle makyaj atan bir tasarım politikası izliyor. Doğrudur ya da yanlıştır, bilinmez.

Ancak Apple geçen Ocak ayında bir tasarımı YouTube’da paylaşmış ve 2 milyonun üzerinde izlenme oranıyla kafaları karıştırmıştı. iPhone 7'de Kullanılacak Ekran Teknolojisi Belli Oldu haberimizde anlattığımız ekran özelliklerini de bu tasarımla bir araya getirirsek, ortaya bambaşka bir iPhone çıkıyor. Set Solution tasarım şirketi imzalı bu konsept iPhone 7, oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip. Yorumlar iPhone’nun asla böyle bir telefon yapmayacağı yönünde de olsa, ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek videoya bir göz atalım.

Bu ilginç tasarımdan hemen aylar sonra yeni bir tasarım daha internete düştü.

Elbette cihaz piyasaya çıkana kadar pek çok konsept tasarımla karşılaşacağız. Ancak bu yaratıcı insanların fikirlerinin Apple’ı etkileyip etkilemediği de merak konusu. 

Altın Samsung Galaxy S6 Edge'ye Ne Dersiniz?

Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Ürküten Gerçek

Sony Xperia Z4 Fiyatları, Çıkış Tarihi ve Tasarımı Sızdırıldı

YORUMLAR