iPhone 7 Jet Black’in Bir Başka Sorunu Daha Ortaya Çıktı!

iPhone 7 Jet Black’in Bir Başka Sorunu Daha Ortaya Çıktı!

Bir iPhone 7 Jet Black kullanıcısı, akıllı telefonun arka kısmında bulunan koruyucu kaplamanın çıkartılmasıyla birlikte "iPhone" ve "Designed by Apple in California” yazılarının  silindiğini keşfetti.

iPhone 7 Jet Black modelinin bir başka tasarım hatasına daha sahip olduğu ortaya çıktı. Senenin sorunlu akıllı telefonlarından birisi sayılan cihazın arka kısmında bulunan koruyucu kaplama çıkartılınca, Apple’ın ürettiği tüm akıllı telefonlarda yer alan “iPhone “ve “Designed by Apple in California” yazılarının silindiği keşfedildi.

Bir iPhone 7 Jet Black kullanıcısının keşfettiği bu sorun, kanıtların bulunduğu YouTube videosunun yayımlanmasıyla geniş kitlelere ulaştırıldı. Aşağıda bulunan videoda da görebileceğiniz gibi cihazın arka kısmında bulunan koruyucu kaplama cihazdan söküldüğü sırada kapaktaki yazıları da alıyor.

Apple’ın bu sorundan haberdar olduğu konusunda şüphemiz yok ancak şimdiye kadar sorunla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil. Şirketin tüm iPhone 7 Jet Black’leri toplamasını ve kaplamalarını değiştirmesini beklemiyoruz fakat müşterilerinin ne gibi şeylerden sakınmalarını açıkça belirtmesi iyi olabilir.

iPhone 7 Sahibinin Yüzünde Patladı!

Apple iPhone 7 Jet Black Rengi Cihazlar İçin Önemli Uyarı

Tüm iPhone 7 Plus ve Simsiyah iPhone 7 Stokları Tükendi

YORUMLAR