iPhone 7 Kamerasına Sürpriz Bir Özellik Gelebilir

iPhone 7 Kamerasına Sürpriz Bir Özellik Gelebilir

Apple'ın bu sene tanıtacağı oldukça merak edilen telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında gelen haberler durmak bilmiyor. Cihazların tanıtım tarihi yaklaşırken iPhone 7 ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

Apple bu sene iki farklı iPhone 7 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. iPhone 7'de standart özellikler bulunurken iPhone 7 Plus'ın kamerası açık ara ön plana çıkıyor. iPhone 7 Plus'ta çift kamera ve geliştirilmiş sensörler ile birlikte OIS teknolojisi yer alacak.

Apple'ın iPhone 7'de kullandığı sürpriz teknolojileri yavaş yavaş öğreniyoruz ve tanıtım gününe kadar durum böyle devam edecek. Son öğrendiğimiz bilgilere göre iPhone 7'de OIS kamera teknolojisi kullanılacak. Bu sayede kullanıcılar odaklanma sorunu olmadan daha kaliteli fotoğraflar çekebilecekler. 

iPhone 7’de olması planlanan OIS nedir?

OIS teknolojisi kameranın sarsıldığı zamanlarda kendisini dengeleyerek düzgün fotoğraflar çekmenizi sağlar. Özellikle eli çok titreyen insanların bir numaralı kurtarıcısı olan OIS sadece Apple'ın iPhone Plus cihazlarında kullanılıyordu. Eğer söylenti doğru olursa 4.7 inç ekran boyutuna sahip bir iPhone'da ilk kez bir OIS teknolojisine rastlayacağız. 

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın  7 Eylül 2016 tarihinde tanıtılması bekleniyor.

iPhone 7 256 GB Depolama Opsiyonuyla Birlikte Gelebilir

iPhone 7 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

YORUMLAR