iPhone 7 Patladı Haberi İnternette Hızla Yayıldı

iPhone 7 Patladı Haberi İnternette Hızla Yayıldı

Bir iPhone 7 patlama haberi internette hızla yayılıyor. Samsung'un son amiral gemisi telefonlarından gelen patlama haberlerine alışmışken, başka bir patlama haberi bu sefer Apple'ın çiçeği burnunda telefonu iPhone 7'den geldi. 

Mobil telefon sektörü Galaxy Note 7'lerin piyasaya sürülmesiyle birlikte oldukça hareketli günler yaşamaya başladı. Ardı ardına patlayan Note 7'ler birer birer geri çağırılmaya başlanmış ve firma hatasını telafi etmeye çalışmıştı. Bir süredir cihazlarını geri çağırmaya devam eden Samsung'dan sonra, şimdi de Apple'ın başı belaya girecek gibi görünüyor. Büyük vaatlerle piyasaya sürülen iPhone 7'lerden bir tanesi geçtiğimiz gün patladı. iPhone 7'nin patlama olayı ile ilgili resmi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

İnternet üzerinden iPhone 7 sipariş eden bir reddit kullanıcısı, telefonunu almak için kargo firmasına gittiğinde patlamış halde duran iPhone 7 ile karşılaştı. Taşıma sırasında patlayan telefonun neden patladığı henüz bilinmiyor. Konu ile ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı ancak patlamanın görseline bakıldığında telefonun kutusunun hasar almamış olması dikkat çekiyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde de iPhone 7 Plus'ların tıslama sorunu dile getirilmişti. Tıslama sorunundan sonra aradan 1 hafta geçmeden gelen patlama haberi ise Apple'ın zor günler yaşayabileceğinin sinyalerini vermiş oldu. Ayrıca patlayan telefonun büyük umutlarla tanıtılan mat renkli iPhone 7 olduğunu da belirtelim.

Şu an ilk patlayan iPhone 7 ünvanını alan telefonun yerine kullanıcıya yeni telefon verilecek ancak kullanıcının hala bir iPhone 7 kullanmak isteyip istemediğini bilmiyoruz tabi.

Apple'ın Hiç Kimselere Söylemediği 5 iPhone 7 Zayıflığı!

iPhone 7'de Düşük Ses Kalitesi Sorunu Ortaya Çıktı

YORUMLAR