iPhone 7 Tanıtım ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7 Tanıtım ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

2012 yılından yani iPhone 5'ten bu yana her senenin Eylül ayında yeni bir telefonla karşımıza çıkan Apple'ın iPhone 7'yi de Eylül ayında piyasaya süreceği tahmin ediliyordu. Ortaya çıkan yeni bir iddia ise telefonun çıkacağı tam tarihi göstermiş olabilir.

iPhone 5'ten bu yana -iPhone SE haricinde- bütün telefon modellerini Eylül ayında yayınlayan Apple'ın, iPhone 7 için de bu ayı seçeceğinden kimsenin bir şüphesi yok; ancak daha önce birçok iddiayı ortaya atan ve attığı bu iddiaların bir çoğu doğru çıkan Evan Blass isimli Twitter kullanıcısı, yeni bir iddia ile ortaya çıktı. Daha çok @evleaks ismiyle bilinen bu teknoloji meraklısı, iPhone 7'nin 12 Eylül itibariyle satışta olacağını yazdı.

Henüz resmi olarak duyurulmasa da 4.7-inch ve 5.5-inch iki farklı versiyonla kullanıcılarının karşısına çıkacağı tahmin edilen iPhone 7'nin çıkış tarihine dair bir başka tahmin ise işin uzmanlarından geldi. Daha önce de eylül ayının ortalarını seçen Apple'ın, telefonunu çıkarmak için cuma gününü yani 16 Eylül tarihini seçeceği söyleniyor. Böylece telefona hemen ulaşmak isteyenler haftasonundan işlerini halledecekler.

Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti Gibi

iPhone 7 Olduğu Söylenen Bir Video Ortalığı Karıştırdı

iPhone 7 Renk Seçenekleri Belli Oldu

YORUMLAR