iPhone 7 Tasarımı 3D Modellemesiyle Karşımızda

iPhone 7 Tasarımı 3D Modellemesiyle Karşımızda

iPhone 7 tasarımı nasıl olacak soruları uzun süredir soruluyor. Apple’ın yeni nesil ürünleri olacak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında birçok dedikodu ortada dolanırken, Tim Cook’un yeni telefona dair yaptığı açıklamalar da tasarıma dair merakı bir kat daha arttırıyor.

Apple’ın Mart ayında yaşadığı finansal sıkıntının ardından, yapılan analizlere göre; şirket mali düşüşü engellemek için yeni telefonlarını hemen duyurmaya hazırlanıyor. Yıl sonunda çıkması beklenen iPhone 7’nin satışa başlamasıyla, aşağı doğru seyreden satış eğilimi durdurulmaya çalışılacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında söylentilerin hızı ise birkaç gündür artmaya başladı. Yeni telefonlara dair çeşitli söylentiler ortaya atıldı. Bu söylentilere eklenen yeni bir halka ise bizlere telefonların 3D modellemelerini gösteriyor. Dikkate değer olan kısmı ise videoyu yayınlayan kaynağın daha önce ortaya attığı görüntülerin çoğunun doğru çıkması. Yani hemen aşağıda izleyebileceğiniz video, çok yüksek ihtimalle yeni telefonların tasarımlarını da bize net olarak gösteriyor.

Yoksa Bu Sefer iPhone 7’nin Tasarımı Gerçekten Sızdırılmış Olabilir mi?

Tim Cook Apple'ın Karizmasını Kurtarmak İçin iPhone 7'yi Masaya Sürdü

iPhone 7s Hiç Çıkmadan iPhone 8 Çıkabilir

YORUMLAR