iPhone 7 Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olur ve Nasıl Satın Alınır?

iPhone 7 Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olur ve Nasıl Satın Alınır?

Son dönemin en merak edilen ve beklenen telefonlarından biri olan iPhone 7 için geri sayım başladı. Dev teknoloji şirketi Apple, yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı 7 Eylül 2016 tarihinde düzenleyeceği büyük bir etkinlikle tanıtacak. Peki iPhone 7'nin de fiyatı öncekiler gibi cepleri yakacak mı?

iPhone 7 son teknolojileri bünyesinde barındıran bir akıllı telefon olacak. Bu yüzden bazı kullanıcılar iPhone 7’ye ulaşmakta biraz zorlanabilir. Apple'ın bağımlı kullanıcılarını düşünürsek, şu anda binlerce insan yurtdışında iPhone 7'yi satın almaya hazır bile. Fakat yurtdışında biraz daha uygun olan bu telefon ülkemizde yine pahalı olacak.

iPhone 7 Rakip Telefonları Birer Birer Yok Edecek!

iPhone 7'nin Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bugün NTV Haber ve Cumhuriyet Gazetesinde yayınlanan bir habere göre, Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a ait kesin olmamakla birlikte bazı fiyat tahminler yapılmış. Haberde Apple, Türkiye için iPhone 7 satışını başlattığında raflardaki etiketlerde 3200 TL'yi görebileceğimiz ifade ediliyor. iPhone 7 Plus telefonunu ise satın almak isterseniz ortalama 3.500-3.700 TL arası bir bedel ödemeniz gerekebilir.

iPhone 7'yi Takasla Alabileceksiniz

Öte yandan bazı duyumlara göre iPhone 7'nin Türkiye'de bir operatör aracılığıyla takas yöntemi ile satın alınabileceği konuşuluyor. Yani eski iPhone'unuzu getirip yeni iPhone 7'yi az bir ücret farkı ödeyerek satın alabilirsiniz.

iPhone 7 ile ilgili kesin bilgileri ancak telefon tanıtıldıktan sonra öğrenebiliriz. Tekrar hatırlatalım, iPhone 7 ve diğer kardeşi iPhone 7 Plus, 7 Eylül 2016 tarihinde tanıtılacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Daha İyi Kamera ve Pil Ömrüne Odaklanıyor

Apple’ın iPhone 7 Yetişsin Diye İşçileri Haftada 100 Saat Çalıştırdığı Ortaya Çıktı

YORUMLAR