iPhone 7 Üç Farklı Rengiyle Göründü

iPhone 7 Üç Farklı Rengiyle Göründü

Apple’ın en sevilen mobil cihazı, iPhone'ların en yeni sürümü iPhone 7 hakkında oldukça faydalı bir sızıntı yayınlandı. Yayınlanan sızıntıyla birlikte hem iPhone 7'i canlı olarak görebiliyorsunuz hem de renk seçeneklerini öğrenebiliyorsunuz.

Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 hakkında her gün farklı bir sızıntı paylaşılıyor. Paylaşılan onca sızıntıdan sonra bugün gelen bir haberle birlikte iPhone 7 tamamıyla gözüktü. iPhone 7’nin gözüken kısmıyla ayrıntılarını ve renk seçeneklerini gelin birlikte inceleyelim.

iPhone 7'nin tasarımı

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi iPhone 7'nin tasarımında eski modellere oranla daha fazla ayrıntıya önem verilmiş. Telefonun üst ve alt arka kısmında beyaz çizgilerle farklılaştırma yapılmış. Apple logoları ve yazıları aynı yerde olmasına rağmen bu beyaz çizgiler iPhone 7'yi çok farklı gösteriyor. Hatırlarsanız önceden kameranın alt kısmında bulunurdu bu tarz bir çizgi.

iPhone 7’nin kamerası değişti mi?

iPhone 7'nin kamerasında donanımsal olarak iyileştirmeler yapıldı elbette. Ama biz bu sefer görüntüsünü ele alacağız. Yukarıdaki resme baktığınızda sizin de görebileceğiniz gibi kamera hemen hemen aynı. Fakat üst başlıkta bahsettiğimiz çizgi ayrıntısından dolayı yeni nesil telefon iPhone 6'dan çok daha farklı gözüküyor. Apple, İphone 7'de ne yazık ki flaş ve kamera konusunda arttırma yapmamış. Bu arada iPhone 7 Plus’ın çift kameralı olacağı söyleniyor.

iPhone 7'nin renk seçenekleri neler?

Apple yeni telefonunda 3 farklı renk tercih etmiş. Söylentilere göre iPhone 7 gül rengi, gümüş ve koyu gri renk seçeneklerinde üretilecek.

iPhone 7 ne zaman çıkacak?

Apple yeni telefonunu ne zaman satışa sunacağını henüz açıklamadı. Ama bildiğiniz üzere Apple'ın etkinlikleri genelde çok beklendiği için yakın bir zamanda açıklama olacağını düşünüyoruz. Tahmini olarak sorarsanız iPhone 7 Eylül ayında tanıtılabilir.

iPhone 7'nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 7, ülkemizdeki fazla vergiden dolayı ve son teknolojiyi barındırdığı için biraz pahalı olacak. Fiyat konusu ise kesin olarak telefon tanıtıldığında ortaya çıkıyor. Henüz fiyatın açıklanması için çok erken.

iPhone 7 Videosu:

Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti Gibi

iPhone 7 Olduğu Söylenen Bir Video Ortalığı Karıştırdı

YORUMLAR