iPhone 7 ve Apple Watch 2 Hakkında Yeni Dedikodular Var

iPhone 7 ve Apple Watch 2 Hakkında Yeni Dedikodular Var

Son zamanlarda ne kadar çok sızıntı haberi yaptığımızın farkındasınız değil mi? Bize göre bu sızıntı haberlerinin ortaya atılmasının bir sebebi var. Daha önce Apple tarafından görüntüler bu kadar çok sızdırıldığını pek hatırlamıyorum ama iPhone 7'ye dair beklentiler düşünce fotoğrafından incelemesine kadar bir sızdırılma furyası başladı. Sızdırılan son bilgilerde Apple Watch 2'ye dair de bilgiler var. 

Bloomberg'in Apple kaynaklarına teyit ettirerek hazırladığı raporda, iPhone 7'de basınca duyarlı bir home tuşu ve çift kamera desteğinin olacağı belirtildi. Daha önce Apple Watch'da gördüğümüz basınca duyarlılık özelliğinin iPhone'lara entegre edilmesi, titreşimlerle geribildirim almamızı sağlayacak. Diğer taraftan çift kamera özelliği de Plus modellerine gelecek. İki farklı görüntüyü birleştirme özelliği bulunacak bu kameralar, ortamda bulunan tüm ışığı emecek ve daha kaliteli görüntüler oluşmasını sağlayacak. Bu arada kulaklık girişinin olmayacağını Bloomberg'de doğruladı.

Apple Watch 2 Tarafında Ne Gibi Yenilikler Var?

İlk olarak karşımıza 2 yıl önce çıkan Apple Watch modeli teknoloji olarak eskidi diyebiliriz. Ya da öyle söylemeyelim, biz her sene yeni bir model görmeye alıştık ondan biraz eskimiş gelebilir. 2016 yılının sonuna giderek yaklaşıyoruz ve Apple Watch 2 hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son sızan haberlere göre yeni bir GPS donanımı, barometre, daha ince ekran ve 16nm mimariye sahip daha hızlı bir işlemci görebiliriz. 

iPhone 7'nin Çalışır Haldeki Videosu Yayınlandı

Apple Watch 2 İnce Tasarımıyla iPhone 7 Etkinliğinde Tanıtılabilir


YORUMLAR