iPhone 7 Yerine iPhone 6SE ile Karşılaşabilirsiniz Hazır Olun!

iPhone 7 Yerine iPhone 6SE ile Karşılaşabilirsiniz Hazır Olun!

Apple'ın önümüzdeki ay piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni telefonuna dair bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 değil iPhone 6SE adıyla gelebilirmiş.

Çinli kaynaklar tarafından yayılan bir iddiaya göre Apple hepimizi ters köşeye yatırabilirmiş. Uzun süredir iPhone 7 adıyla beklenen yeni telefon iPhone 6SE adıyla gelebilir iddiası belki de büyük bir ironi olabilir. Oysa bugüne kadar hakkında pek çok haber sızdırılan yeni telefonun neredeyse tüm özellikleri biliniyordu ve telefonun iPhone 7 adına sahip olacak olmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Cupertino merkezli şirketin seneye 10.yılı olacak olmasından dolayı da yeni telefonun fazla bir yenilik ile gelmeyeceği de biliniyordu.

Apfelpage isimli bir internet sitesinin Çin merkezli kaynaklardan edindiği bilgilere göre, bu zamana kadar iPhone 7 olarak isimlendirilen yeni telefon iPhone 6SE adıyla gelebilir. Ortaya atılan iddianın detaylarına göre Apple yeni telefonun kutusunu bastırmaya başladı. Kutuların üzerinde iPhone 6SE yazdığını söyleyen bazı kaynaklar da var. Bu da Apple'ın bu sene iPhone 6 serisine devam edeceği olasılığına işaret ediyor. Öte yandan bu zamana kadar yapılan sızıntılarda yeni telefonun büyük oranda iPhone 6'lara benzediği de açıkça görülüyordu. Bu nedenle iPhone 6SE adı sürpriz olamayabilir. 

Öte yandan bütün bu söylentiler aslında bir "alay malzemesi" de olabilir. Çünkü iPhone 7'nin fazla bir değişikliğe uğramamış olmasına ithafen, adının iPhone 7 değil iPhone 6SE olmasının daha mantıklı olabileceği de ima edilmiş olabilir. 

iPhone 7 Tanıtım ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7 Üç Farklı Rengiyle Göründü

Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti GibiYORUMLAR