iPhone 7 Yerine Yeni Bir iPhone 6 Çıkabilir

iPhone 7 Yerine Yeni Bir iPhone 6 Çıkabilir

iPhone 7 duyurusunun yapılacağı güne kadar, yeni söylenti haber duymaya devam edeceğiz. Yeni söylentiye göre Apple, iPhone 7 yerine yeni bir iPhone 6 duyuracak.

iPhone 7'ye dair bildiğimiz en sağlam bilgi, iPhone 6S'den çok farklı olmayacak olması. Ancak bugüne kadar ortaya sızıntı olarak lanse edilen neredeyse her haber, çok farklı şeyler söylüyordu. Bir haber iPhone 7'nin arka tarafta iki kameraya sahip olacağını söylerken, bir başka haber ise Sony'nin yeteri kadar kamera üretememesi sebebiyle iPhone 7'nin arkasında tek kameranın olacağını söylüyordu. Fakat bu yeni sızıntı, bütün iddiaların ötesine geçmeyi başardı.

Daha önce birçok sızıntı haberle karşımıza çıkan Evan Blass tarafından hazırlanan habere göre; Apple, eylül ayında yapacağı etkinlikte, beklentilerin aksine iPhone 7'yi duyurmayacak. Onun yerine iPhone 6 ailesi içne yeni bir telefon daha dahil edecek. Ancak Blass'ın haberinde bu telefonun hangi isimle anılacağına dair bir ayrıntı bulunmuyordu. Yani şu an için piyasada iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerini bulunduran Apple'ın eylül ayında, daha önce hiç görmediğimiz bir pazarlama stratejisi ile "iPhone 6Z" gibi bir modelle takipçilerinin karşısına çıkacağı söyleniyor. Gerileyen iPhone satışlarını arttırmak için çabaya gireceği söylenen Apple'ın, yeni bir heyecan yaratacak iPhone 7 yerine böyle bir çabaya gireceğine ise pek ihtimal verilmiyor.

iPhone 7 Tek Bir Yenilikle Büyük Hayal Kırıklığı Yaratacak

iPhone 7'nin En Çok Beklenen Özelliği İptal Edilmiş Olabilir

iPhone 7 En Çok Satan iPhone Olabilir

YORUMLAR