iPhone 7c'nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7c'nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

4 inçlik iPhone'lar hakkında haberler gelmeye devam ederken Çinli operatör China Mobile 4 inçlik iPhone 7c'nin çıkış tarihini sızdırdı.

Apple firmasının uzun zamandır çıkarması beklenen 4 inçlik telefonları sızan bilgiler doğruysa 2016'nın ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz günlerde Foxconn'da bir çalışan tarafından sızdırılan videoda iPhone 7 olduğu iddia edilen bir telefon görüntülenmişti. Bu videonun üzerine herkes iPhone 7'nin gelmesini beklerken şimdi ortaya atılan bir iddia ise iPhone 7c'nin iPhone 7'den önce geleceği üzerine.

Çinli operatör firması China Mobile'ın sızdırdığı habere göre 4 inçlik bir iPhone'nin çıkış tarihi sızdırıldı. Daha öncelerden iPhone 6c olarak adlandırılacağı söylenen bu cihaza iPhone 7c adı verileceği de sızan bilgiler arasında. MyDrivers'ın aktardığı habere göre iPhone 7c adını alacak bu telefon Nisan ayında kullanıcılara sunulacak. Apple firmasının 7c'yi Apple Watch 2 ile beraber Mart ayında düzenlenecek 9to5Mac etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

China Mobile tarafından sızdırılan bu görseldeki bilgilerin doğru olup olmadığı henüz kesin olarak bilinmiyor. Alüminyum gövde ile geleceği söylenen iPhone 7c'nin A9 işlemciyle gelmesi bekleniyor. 8 MP arka kamera, 1.2 MP ön kamera ile gelmesi beklenen telefonda Bluetooth 4.0 teknolojisinin de yer alması bekleniyor. iPhone'un merakla beklenen iPhone 7 modelinin ise Eylül ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

iPhone 7 Tasarımını Fena Trollediler

iPhone 7'de Olmasını En Çok İstediğiniz Özellik Hangisi?

Apple, iPhone 7'de Yer Vereceğini Söylediği Önemli Bir Özellikten Vazgeçti

YORUMLAR