iPhone 7'de Yeni Renk Seçeneği: Deep Blue

iPhone 7'de Yeni Renk Seçeneği: Deep Blue

iPhone 6s ile umduğu satışları elde edemeyen Apple, iPhone 7’de çok ihtiyacımız olacak bir özellik ekleyeceğini söyleyerek satışlarda rekor kıracağını, hatta iPhone 7'nin en çok satan iPhone olacağı ifadesinde bulunmuştu. Merakla beklenen telefonun resmi olarak tanıtımına oldukça uzun süre var ancak cihazın gerek donanımına gerekse de tasarımına ilişkin söylentilerin ardı arkası kesilmiyor.

iPhone 7 klasik olarak sonbaharda düzenlenen etkinlikte resmi olarak karşımıza çıkacak. Şu ana kadar cihaz hakkında birçok şey yazıldı, çizildi. Kulaklık girişinin kaldırılacağı, kablosuz veya Lightning uca sahip kulaklıkla geleceği, anten çizgilerinin üste taşınacağı, çift ve daha etkili kamerasının olacağı, Smart Connector'a sahip olacağı dahil pek çok söylenti çıktı. Şimdi de Apple’ın iPhone 7 ile birlikte en çok tutulan renk olan uzay grisinden vazgeçeceği konuşuluyor. Hem Apple çalışanlarının hem de biz kullanıcıların kalbini çalan uzay grisinin yerini koyu mavi alacağı söyleniyor. Hatta Martin Hajek adında bir tasarımcı konsept çalışma yayınladı.

iPhone 7’nin koyu mavi (deep blue) renge bürünmüş hali uzay grisi gibi kullanıcıların beğenisini kazandı. Tabii ki Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte bir sürprizle karşımıza çıkarak etkileyici konsept çalışmayı bitirme ihtimalini de düşünerek fazla sevinmemek gerek.

iPhone 7 En Çok Satan iPhone Olabilir

iPhone 7 Robotlar Tarafından Yapılacak

YORUMLAR